Kullanım Koşulları

nvfmarket.com KULLANICI SÖZLEŞMESİ BİLGİLENDİRME FORMU

Sayın nvfmarket.com kullanıcısı;

Web sitemize giriş yaparak ve /veya üyelik sağlayarak, aşağıdaki koşulları ve Gizlilik sözleşmemizi kabul etmektesiniz. Hem tüm bu haklarınız hem de effhe.com kullanıcısı/üyesi olmakla üstlendiğiniz yükümlülükler aşağıdaki bilgi formlarında kısaca ve ilgili sözleşmelerde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle her bir koşulu ve sözleşmeyi detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde hukukçularınıza danışmanızı önermekteyiz.

Bunun dışında her türlü sorunuz için;

. bilgi@nvfmarket.com adresimizden bizlere ulaşarak her türlü sorunuza derhal yanıt alabilirsiniz.

. nvfmarket.com web sitemizdeki Yardım bölümünü inceleyebilirsiniz.

. nvfmarket.com web sitemizdeki İletişim bölümü vasıtasıyla bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz.

. +905382070616 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak her türlü sorunuza derhal yanıt alabilirsiniz.

nvfmarket.com kullanıcısı olarak aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Anılan web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu sitenin her türlü yasal hakkı nvfmarket.com aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. nvfmarket.com önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şeklinde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. nvfmarket.com web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece nvfmarket.com yazılı iznine tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

nvfmarket.com, web sayfasının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. nvfmarket.com, sayfaları dileği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. nvfmarket.com, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi ve ya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintilerinden, söz konusu zarar olasılığı nvfmarket.com a bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, nvfmarket.com, 3. Kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kuralların incelemeli ve kabul etmelisiniz. nvfmarket.com bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenmeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, nvfmarket.com dışındaki bir siteye olan link, nvfmarket.com o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da nvfmarket.com web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

. İçeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini;

. Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapacağınızı ve bunları silme için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi;

. Sunduğunuz içerik nedeniyle kasten, kusurlu olarak ya da ihmal sonucu nvfmarket.com, nvfmarket.com kullanıcılar yahut üçüncü kişiler nezdinde zarar doğmasına sebebiyet vermeyeceğiniz ve doğabilecek zararları münhasıran tazmin edeceğinizi;

. İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği nvfmarket.com sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve nvfmarket.com içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini;

. Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. Kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

nvfmarket.com, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. nvfmarket.com, gerekli görmesi halinde kullanıcılar tarafından konulan her türlü içeriği siteden çıkartabilir.

nvfmarket.com, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye nvfmarket.com bu nedenle bir talepte bulunma hakkını vermez.

İADE

Aldığınız ürünü 15 gün içerisinde hiç bir neden göstermeden iade edebilirsiniz. 

Kullanılan ürün iade alınmaz.

15 gün sonrasında iade kabul edilmeyecektir.

İade sürecinde kargo da oluşabilecek olası hasardan firmamız sorumluluk üstlenmeyecektir.

Hasar verilen ürün iadesi kabul edilmeyecektir.

İade kargo ödemesi müşteriye aittir.

Ürün firmamıza ulaştığında iade süreci başlatılarak en geç 3 iş gününde iade yapılacaktır.