Nvf Market online alış veriş sitesidir.

NVF Market olarak bir süredir N11, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Trendyol gibi pazar yerlerinde  sizlere hizmet sunmaktayız. Siparişlerimizle birlikte müşteri memnuniyet oranımız da her gün paralel bir şekilde artmakta.

NVF Market Misyonu

Misyonumuz, oto yedek parça alanında daha uygun ve  kaliteli hizmet sunmak amacıyla Nvf Market sitemizi siz müşterimiz için en iyi haline getirmek için yola çıktık.

1990 Yılından beri oto yedek parça sektöründe, yan sanayi üretimde kalite ve markasını yaratan, usta, profesyonel ekip tarafından yapılan ürünlerin satışı yapılmaktadır.

NVF Market Vizyonu

Genç ve dinamik kadrosuyla Nvf Market ailesi olarak vizyonumuz NVF markası adı altında sizlerle birlikte uzun yıllar süren ticari ilişkilerimizi en üst noktaya taşımak, ürün yelpazesini en geniş haline getirmek ve faaliyet gösterdiği bütün ürünlerde hem Türkiye'de hem de tüm dünyada öncü firma haline gelmektir.

Bütün bu amaçları yerine getirirken sistemli ve kurumsal bir kimlik çerçevesinde "Memnuniyetiniz önceliğimizdir" düşüncesi ile hareket etmekteyiz. 

Nvf market oto yedek parça ürünlerimizin kataloğu oto yedek parça katalog linkinden ulaşabilirsiniz.